Ønsker du å bygge ny bolig eller har du andre spørsmål?


Kontakt oss i dag for en uforpliktende samtale!

Våre ansatte

Våre ansatte


Ingar Gudmund Iversen
Daglig leder

 918 11 445
 ingar@ikon.as

Janne Kristiansen
Rådgiver/Jurist

 456 61 170
 janne@ikon.as

Arnheidur Ofeigsdottir
Arkitekt MNAL

 932 48 514
 heida@ikon.as

Peter Polakovic
Arkitekt MNAL

 485 96 246
 peter@ikon.as

Anne Marie Eian Valderaune
Arealplanlegger

 950 78 817
 anne@ikon.as

Halvard Vevang Straume
Arealplanlegger

 476 61 487
 halvard@ikon.as

Marius Hopmark Iversen

Marius Hopmark Iversen
Ingeniør, Infrastruktur

 951 29 611
 marius@ikon.as

Asle Auståker Johansen
Ingeniør, infrastruktur

 916 41 290
 asle@ikon.as

Kasper Nedrehegg

Kasper Nedrehegg
Rådgiver bygg og anlegg

 932 48 514
 kasper@ikon.as

Ta kontakt

Ikon Arkitekt & Ingeniør AS


Hovedkontor

Hauggata 12-14
6509 Kristiansund


Avd. Trondheim

Industriveien 5
7072 Trondheim